ART / Oil paintings / Oil painting 13493061
nr 1349 3061
Emile Tabary
(1857-1927), Frankrike
Emile Tabary (1857-1927), France. Parkmotiv med herre. Signed. Olja på pappannå, 81x65 cm,
OIL PAINTING, Parkmotiv med herre. Signerad. Olja på pappannå, 81x65 cm
Emile Tabary, French painter born 1857, dead 1927.
3000
SEK 2800
Monday September 28 2020
at 19:21:23
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Robot)
2.600 kr